O firmie

Dąb jar to nowoczesna, stawiająca na rozwój firma, specjalizująca się w produkcji frontów meblowych oraz mebli kuchennych.

Firma istnieje na rynku od 2000 roku. Zajmujemy się produkcją zarówno typowych oraz nietypowych mebli kuchennych. Przy realizacji nietypowych zleceń potrafimy dopasować się i sprostać najśmielsze oczekiwania. Nasze kuchnie zawsze są funkcjonalne i ponadczasowe. Zaufało nam już wielu klientów na rynku lokalnym jak i krajowym.

Czerpiemy satysfakcję z możliwości projektowania coraz to bardziej wymagających kuchni i ich realizacji - a zadowolenie klienta jest uwieńczeniem naszej pracy.

Podczas długoletniej działalności firmy nawiązaliśmy współprace z czołowymi dostawcami takimi jak Krono, Juan, Blum, Gtv, Rejs, Polkemic, Art.-Vinyl, Renolit. Dzięki temu nasze produkty są zawsze wysokiej jakości

Produkujemy fronty Mdf foliowane oraz fronty lakierowane. Dzięki nowoczesny parku maszynowemu potrafimy zrealizować nawet najbardziej złożone kształty frontów.

Posiadamy również własną lakiernie co pozwala nam na każdym etapie produkcji kontrolować jakość aby ta zawsze była na najwyższym poziomie.

skontakuj się
zadzwoń lub użyj formularza kontaktowego

Zygmuntowo 16A
62 - 560 Skulsk

+ 48 63 2682160
+ 48 606 633 689

Formularz kontaktowy